اورژانس سیرجان - اخبار

 

 

رئیس مرکز اورژانس۱۱۵ سیرجان از انتقال بیماری دچار سوختگی شدید با استفاده از بالگرد اورژانس هوایی سیرجان عصر امروز از منطقه کفه مور به بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان خبر داد.

نبی‌الله حیدرپور گفت: بیمار خانم ۱۸ ساله از ساکنین عشایر کفه مور شهرستان سیرجان است که با سوختگی شدید بلافاصله توسط آمبولانس پایگاه اورژانس جاده‌ای خیرآباد از محل حادثه به اولین پد بالگرد در منطقه گل‌گهر رسانده شد و سپس از طریق بالگرد اورژانس هوایی که از قبل مطلع و در محل حاضرشده بود، به بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان منتقل و بلافاصله تحت درمان قرارگرفته است.

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان کرمان ظهر امروز به همراه رئیس بازرسی، رئیس مرکز اورژانس و رئیس اداره پرستاری دانشکده از بیمارستان امام رضا(ع)، اورژانس هوایی و پایگاه اورژانس۱۱۵ نجف‌شهر بازدید کردند.

به گزارش وبدای سیرجان، مسئولان دانشکده علوم پزشکی ضمن تبریک سال جدید و قدردانی از زحمات و تلاش‌های کارکنان این مراکز، از نزدیک نحوه خدمت‌رسانی به بیماران و مردم را بررسی کردند.

 

 

 

 

 

 

بازدید مستمر و دوره‌ای رئیس بازرسی و مسئول مرکز هدایت عملیات بحران دانشکده علوم پزشکی سیرجان از پایگاه‌های اورژانس۱۱۵ شهری، جاده‌ای و هوایی در ایام نوروز و اجرای طرح سلامت نوروزی۱۴۰۰

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: نوزاد دختر عجول با تلاش پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ زیدآباد سیرجان در آمبولانس متولد شد.

به گزارش وبدای سیرجان، نبی‌الله حیدرپور گفت: شب گذشته و در اولین روز از سال ۱۴۰۰ پس از تماس تلفنی با مرکز پیام، گزارشی از شروع دردهای زایمانی خانمی باردار در خودروی شخصی‌اش در ورودی شهر زیدآباد سیرجان به این مرکز اعلام و آمبولانس پایگاه اورژانس۱۱۵ زیدآباد به محل اعزام شد.

وی افزود: با رسیدن آمبولانس مادر باردار پس از معاینات و اقدامات اولیه درمانی به آمبولانس منتقل شد که با تشدید درد زایمان، این مادر ۲۸ ساله در حین انتقال به بیمارستان نوزاد دختر خود را به کمک پرسنل اورژانس۱۱۵ در کمال صحت و سلامت در آمبولانس به دنیا آورد.

حیدرپور تصریح کرد: این زایمان موفق را آقایان بخشی و عظیمی پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ زیدآباد انجام داده و مادر و نوزاد باحال عمومی خوب به بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان منتقل شدند.

Template Design:Dima Group